• FILIUS & INVESTMENTS SE
  • Telefon: +420 775423423

 

 

 

 

 

POZEMEK ŠKVOREC

rozloha 16929 m2 

 

 

 

Pozemkový celek Škvorec se skládá ze tří částí o celkové rozloze 16.929 m2.  

První část o velikosti 6 785 m2 navazuje na současnou zástavbu rodinných domů a dle územního plánu je již nyní v zastavitelném území. Tvoří ji obdélník o stranách cca 61x115 m.

 

Celou jihovýchodní stranou o délce 61 m přiléhá k asfaltové komunikaci spojující obce Škvorec a Úvaly.

 

Druhá plocha je vedena jako komunikace, ale protože dojde k jejímu přímému sloučení s první částí, ještě o trochu rozšíří kapacitní možnosti první stavební části. 

 

Třetí část pozemků je parcela o rozloze 9 986 m2. Leží nedaleko, ve směru na Hradešín.

 

Je dosažitelná z polní cesty, která na ní navazuje a v tuto chvíli je plocha využívána zemědělsky. Dá se ale logicky předpokládat vysoké zhodnocení v budoucnosti i této třetí části, neboť o tuto lokalitu v tak těsné blízkosti Prahy je velký zájem jak ze strany developerů, tak přímých zájemců o bydlení.

 

Všechny parcely jsou v rovině, v blízkosti inženýrských sítí, nejsou zde povodňové zóny.   Obec se snaží o svůj rozvoj, má zájem výrazně rozšiřovat obytnou zástavbu, ale i rozvoj infrastruktury.

 

Škvorec se rozprostírá nad údolím Škvoreckého potoka, v okrese Praha – východ, ve Středočeském kraji. Nachází se 10 km od hranice Prahy 9 - Újezd nad Lesy.

 

Dobře dosažitelný je ze směru přes Říčany u Prahy s využitím dálnice D1 nebo ze směru na Kolín od Úval.

 

V obci je veškerá občanská vybavenost, zároveň však absence průmyslových objektů v okolí přispívá k tomu, že o oblasti je možno hovořit jako o velmi příznivé lokalitě pro bydlení.

 

Ve vesnici byla vybudována kanalizace, vodovod a proběhla celková plynofikace.

 

Najdeme zde mateřskou i základní školu, knihovnu, ordinace lékaře a zubaře, ale i fotbalové hřiště, tělocvičnu či stadion, působí tu tělovýchovná jednota Sokol.

 

Jsme národem velkých fotbalových nadšenců a fandů a proto není bez zajímavosti, že se zde pořádají i fotbalové soutěže.

 

V obci je dostupné přímé autobusové spojení s Prahou linkami PID.

 

Nabízíme krátkodobý pronájem bytu na  Praze 412

 

 Investiční  pozemek Tehov

velikost pozemku: 10.598 m2

Pozemek leží v katastrálním území Tehov, 8 km jihovýchodním směrem od hranice Prahy. Stanice metra Háje je vzdálena 18 km, Říčany 4 km. Nedaleko jsou Jevany a Mukařov. Oblast je vyhlášena nejen jako luxusní rekreační lokalita, ale v posledních letech zde expanduje výstavba domů pro trvalé bydlení a dle statistiky se jedná o jednu z nejžádanějších lokalit. V okolí jsou lesy, v obci škola, školky, restaurace, obchody, aj. Dobré spojení s Prahou.

 

 Soubor dvou parcel tvoří protáhlý obdélník o šířce cca 27 metrů a délce 400 metrů. Severní strana přiléhá k asfaltové komunikaci.  Pozemek je v rovině, místy se velmi mírně svažuje. Nachází se 30 m od nové, velkoryse pojaté výstavby. Nejbližší ulice je Na Vyhlídce, kde jsou také dostupné inženýrské sítě.

 Předmětný soubor parcel není určen jako městská zeleň, nemá vysokou bonitu, není zde význačné ochranné pásmo, má výbornou polohu, je ve velmi mírném svahu a rovině. Veškeré sítě jsou v dosahu. Nyní připravujeme změnu jeho využití na stavební pozemek, který by logicky navázal na výstavbu stávající.

 

 Provozujeme rodiný Penzion v Českém Brodě

Penzion se nachází přímo v centru historického města. více informací najdete na stránkách https://www.ukostela.cz

 

 

Investice :

 

 

 

V oboru investic  Naše společnost působí na českém trhu od roku 2012. Svou pozici razantně posílila, když do společnosti v roce 2014 vstoupil zahraniční investor. S pomocí nového investora upravila své produkty tak, aby byly ještě přístupnější a atraktivnější pro daleko širší okruh žadatelů.

 

 

 

Nabízíme tyto služby :

 

 

 

-vstoupíme jako investor do Vaší společnosti nebo Vašeho projektu

 

-zajistíme rychlí a  výhodný dlouhodobý i krátkodobý úvěr , úroková sazba je dle posouzení rizika a ručení

 

- vykoupíme jakoukoli nemovitost a to včetně těch problémových od 2 dnů

 

- vykoupíme zajištěné pohledávky

 

- vykoupíme  nemovitostí zatížené exekucí a vyplácení dluhů.

 

 

 

Každý případ je posuzován individuálně vzhledem k značným možným odlišnostem. Každí případ posoudíme s odborníky a pokusíme a navrhnout co nejvýhodnější řešení

 

 

 

 

Uživatelská navigace

O násKontakt

Naše projekty

Bezpečnostní schránkyInternetový obchodNemovitosti - fise.cz

Kontaktní formulář

Investiční příležitost!!!

Investiční příležitost!Investiční příležitost!Investiční příležitost!
Investiční příležitost!Investiční příležitost!Investiční příležitost!